SAGAR

SAGAR Gąsior Sebastian —

Wykładziny przemysłowe, panele winylowe LVT, wykładziny dywanowe


Pragniemy zaproponować Państwu, korzystanie z usług naszej firmy specjalizującej się w profesjonalnym wykonawstwie posadzek przemysłowych oraz sprzedażą i montażem paneli winylowych i wykładzin obiektowych renomowanych firm takich jak: TARKETT, GERFLOR, GAMRAT, LENTEX, LANO, BALTA, POLYFLOR.


Wszystkie wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty oraz, rodzaj ich przeznaczenia. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, domach ale przede wszystkim w różnych obiektach użyteczności publicznej takich jak: Szkolnictwo, Przedszkola, Żłobki, Służba zdrowia, Hotele, Biura, Obiekty handlowe, Obiekty sportowe, Restauracje.


SAGAR – wykładziny obiektowe, którym można zaufać!

Posiadamy również środki czystości najwyższej jakości do codziennej pielęgnacji podłóg.

To co nas wyróżnia to wywiązywanie się w terminach wykonywanych prac,oraz sprzedaż wykładzin po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani że, wybierając naszą firmę będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani dokonanym wyborem.


Najlepszą reklamą naszej firmy są pozytywne opinie zadowolonych Klientów, dla których instalowaliśmy wykładziny ,panele winylowe LVT, wykładziny dywanowe oraz ścienne . W gronie użytkowników, dla których zakładaliśmy wykładziny przemysłowe znalazło się wielu odbiorców prywatnych oraz instytucjonalnych. Nasze wykładziny doceniają firmy oczekujące najwyższej jakości – nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy zawiedli zaufanie naszych Klientów, oferując zarówno wykładziny bardzo wysokiej jakości, jak i zapewniając najwyższe standardy obsługi.

Opinie zadowolonych użytkowników to najlepszy dowód na profesjonalizm, fachowość i rzetelność firmy SAGAR - wykładziny PCV to coś, na czym znamy się doskonale! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy, które produkty najlepiej sprawdzą się w konkretnej sytuacji i wyjaśnimy wszelkie ewentualne niejasności.

SAGARSAGAR
SAGARSAGAR